KONST / Litografier / Färglitografi 16229380
nr 1622 9380
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad EA, daterad -74. Färglitografi, bildmått: 59x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x62 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:17:38
27/5 16:37:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor